Ana sayfa Haber Razer Phone 2 Belki De İlkleri Gerçekleştirecek

Razer Phone 2 Belki De İlkleri Gerçekleştirecek

0

En çok merak edilen telefonlardan bir tanesi olarak bilinen Razer Phone 2, daha çok akıllı telefon üzerinden oyun oynamak isteyen kişiler için üretildi. Mobil üzerinden oyun oynama konusunda kendinizi çok yoğun miktarda istekli hissediyorsanız, bu cep telefonlarının tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Dolby Stereo hoparlörler, HDR içerik desteği ve razer oyun optimizasyonları ile birlikte; bu cep telefonlarının birçok ilki daha gerçekleştirdiği görülüyor. Daha önceden görmeye alışık olduğumuz oyuncu bilgisayarları, artık oyuncu telefonları varyasyonlarıyla devam ediyor.

Peki Razer Phone 2 Akıllı Telefonu Hangi Özelliklere Sahip ?

Parlak bir görüşün yanı sıra, matlık derecesini de korumayı başaran bu cep telefonu, aynı zamanda ilginizi çekecek özelliklere de sahip.

Razer Phone 2
Razer Phone 2

 

  • Ekran çözünürlüğü 2560 x 1440 Pixel iken, boyut olarak ise 5.72 inç olması
  • 12 MP gibi güçlü bir çekim netliğine sahip olan kameraların, aynı zamanda yakınlaştırıldığında da net görüntü sağlaması
  • 64 GB depolama imkanının bulunması ile birlikte, aynı zamanda 1 TB ye kadar da genişletilebilen MicroSD desteği
  • Oyun oynayan kişilerin en çok yakındığı konulardan bir tanesi olarak bilinen şarj problemine 4000 mAh ile çözüm bulması
  • 220 gram gibi hafif bir ağırlığa sahip olmasıyla birlikte, 8 GB RAM desteğinin bulunması

Bu akıllı telefonları son derece tercih edilenler sınıfına katmayı başarmıştır. Ayrıca bu cep telefonlarında, ses seviyesini düğmeleri ve güç parmak izi düğmesi telefonun sol ve sağ taraflarında ortada bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here