Ana sayfa Haber Razer PC’ler için Overwatch’tan esinlenmiş D.Va kulaklık, fare ve pad çıkarıyor

Razer PC’ler için Overwatch’tan esinlenmiş D.Va kulaklık, fare ve pad çıkarıyor

0

Overwatch hayranı erkekler ve kızlar; BlizzCon ziyafeti çekmeye hazır olun. Razer, Blizzard”ın sevilen mekanik pilotu D.Va”den esinlenmiş bir dizi lisanslı PC oyuncu aksesuarını duyurdu.

Yeni aksesuar serisi ufak çaplı sayılır ama, D.Va imzalı MEKA kulaklık, temalı mouse ve mousepad olmak üzere üç güzel parçadan oluşuyor. Tabii ki mouse ve mouse”a uyumlu pad, pembe renge boyanarak ve yaramaz tavşanın adı ve logosuyla kaplanarak, güzel bir görünüm kazandırılmış. Aşağıda yayınlanan bildirim fragmanına göz atabilirsiniz.

MEKA kulaklıkla ilgili resmi detaylar henüz yayınlanmış olmakla birlikte, göründüğü kadarıyla serinin faresinde olduğu gibi kablosuz değil kulaklık. Abyssus Elite”nin kablolu modeli olan mouse, Chroma serisinin bir parçası. Goliathus model olan mouse”a uyumlu pad ise yıpranmaya dayanıklı. Bu nedenle düşmanlarınızı dağıtmak için mouse”u üzerinde ne kadar çok gezindirseniz de düz kalacaktır.

Fiyatlandırma ve ne zaman piyasaya çıkacağı ile ilgili henüz bir bilgi verilmemiş fakat, mouse ve pad”in özellikleriyle ilgili olarak Razer”ın websitesine göz atabilirsiniz. Kulaklıkla ilgili daha fazla bilgi yakında yayınlanabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here