Ana sayfa Haber Razer”ın reklamı merak konusu oldu

Razer”ın reklamı merak konusu oldu

0

iPhone X ya da Essential PH-1 kadar konuşulmamış olabilir ama eğer bir PC oyuncusu iseniz, adından çokça bahsettiren “Razer Phone” gibi bir gelişme de, sizin için büyük önem taşıyabilir. Oyun aksesuarları ve son zamanlarda oyunculara yönelik diz üstü bilgisayar tasarımlarıyla tanınan firma, Kasım başlarında açıklanacağını belirttiği en önemli duyurusuna yönelik reklamlar yapmaya başladı. Firmanın yayınladığı teaser, daha çok akıllı telefon gibi bir cihazı yansıtıyor olmakla birlikte, daha büyük bir şeye de işaret ediyor olabilir.

Açıkçası Razer ve CEO”su Min-Liang Tan özellikle “telefon” kavramını kullanmamak için dikkatliydiler. çıkacak cihaz için söyledikleri tek şey “mobil” cihaz olduğuydu. Firmanın bir telefon çıkaracağına dönük söylentiler, akıllı telefon üreticisi Nexbit”in satın alınmasından kaynaklanıyordu.

Hemen hemen unutulma noktasına gelen NVIDIA SHIELD gibi bir oyun tableti olması ihtimali de her zaman için söz konusu tabii. Akıllı telefonla tablet cihaz donanımları birbirlerine oldukça benzerler. Tek farkları ekran büyüklüğüdür.

Bunun haricinde aynı zamanda SHIELD”da olduğu gibi Nintendo Switch”in de üzerinde çalıştığı NVIDIA Tegra da var. Razer aynı zamanda Razer Edge ile birlikte modüler bir oyun tableti yapma düşüncesi de taşıyordu (NVIDIA ekran kartı işlemcili). Fakat maalesef yeterince talep olmadığı için hayata geçmemişti.

Razer”ın “İzle, Dinle, Oynat” içeriğindeki tanıtım reklamı, bir akıllı telefon olabilecek kadar küçük bir multimedya cihazına işaret ediyor gibi ama, alışılageldik telefonlardan bir nebze büyük sanki. Yukarıda saydığımız şeylerin hepsinin bir karışımı olsa, mükemmel olmaz mıydı? Görelim bakalım, 1 Kasım”dan itibaren ne çıkacak karşımıza. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here