Ana sayfa Haber Rap ve Pop bir arada: Beni Bilmiyorsun

Rap ve Pop bir arada: Beni Bilmiyorsun

0

Müzik piyasasına;  Es, Hangimiz Tertemiz, İstiklal, Şeytan, Dönmem gibi hit’leri kazandıran
ünlü besteci/ aranjör Ender çabuker, hit şarkıların formülünü RAP müzikte uygulamak hedefiyle ilk kez bir “RAP” albümün Prodüktörlüğünü yaptı.
 

Rap ve Pop bir arada: Beni Bilmiyorsun

 

En İyi Şarkı seçilen Mustafa Ceceli – Es’in RAP düeti ve Emre Altuğ – Hangimiz Tertemiz RAP versiyonu ile ulusal radyolarda Hip Hop furyasını başlatmasından sonra dikkatleri üzerine çeken Rap’çi Pit10, “Beni Bilmiyorsun” albümü ile ilk’lere imza atıyor. Albüm dijital satışa çıktığı ilk gün En çok Satanlar listesine 1 numaradan giriş yaptı. Türkiye’de ilk kez bir RAP albümü Apple’ın geliştirdiği Mastered for iTunes formatında yayınlandı ve içinde 53 şarkı bulunuyor.

Albümün tüm beste ve aranjeleri Ender çabuker imzası taşıyor, albüme ismini veren parça ise Emre çitil tarafından yapıldı. Pit10’a Türkiye’nin en ünlü RAP sanatçıları; “Patron, Allame, Sansar Salvo, Kamufle, Anıl Piyancı, Ais Ezhel ve Beta” ‘nın düet’leri bulunuyor. Mustafa Ceceli, Emre Altuğ, özgün, Zey ve özay Bakır, Pit10 ‘a eşlik eden diğer sanatçılar.CD içinde 12 track bulunuyor. CD içindeki kod’u e-mail atanları 41 bonus şarkı, tüm şarkıların acapella versiyonları, PC, Mac, iOS, Android temalarının bulunduğu bir dosya ve tüm Pit10 konserleri için geçerli 1 defalık ücretsiz giriş gibi sürprizler bekliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here