Ana sayfa Haber Rainbow Six: Siege”in yeni güncellemesi ile ilgili bir video yayınlandı!

Rainbow Six: Siege”in yeni güncellemesi ile ilgili bir video yayınlandı!

0

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, ilk çıktığı sene içerisinde aşırı ilgi toplamıştı. Başlangıçta ciddi olmayacak bir oyun türüne sahip olan yapım, şu sıralar yüksek derecelerdeki turnuvaların baş oyunu oluyor ve Ubisoft tarafından tam olarak destekleniyor. Güncelleme ile değiştirilen operatörler, her oynanışta farklı deneyimler sunabiliyor. Şüphesiz ilk günkü oyuna hiç benzemeyen Rainbow Six, şu sıralar yeni çıkarılacak güncelleme için hazırlanıyor.

Uzaylılar mı? Onlar nereden geldi?

Rainbow Six: Siege’nin çıktığı sene “İki yıl sonra uzaylılar bu oyunu basacak.” deselerdi, çoğu kişi inanmazdı. Rainbow Six: Siege ise eklenecek Outbreak güncellemesi ile uzaylılara karşı bir oyun moduna sahip olacak. Şu sıralar popüler olan zombi, uzaylı veya olağanüstü varlıkların ciddi oyunlarda olması, formalite icabına dönüşmüş durumda. Bunun en yakın örneklerinden birisi ise yakın zamanda çıkacak olan Metal Gear Survive. Rainbow Six: Siege’nin perspektifinden bakıldığında ise, yakında çıkacak Outbreak güncellemesi, topluluğun canını sıkmamış görünüyor. Ubisoft, Rainbow Six: Siege’in Outbreak güncellemesi adına ikinci bir fragman yayınladı.

Dört kişilik co-op moduna sahip olacak Outbreak oyun modu, 6 Mart ve 3 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Ubisoft, aynı zamanda içerik anlamında da bir hayli yeni eşyayı oyuncularına tanıtacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here