Ana sayfa İnternet QuickFox Notes ile bilgileri kaybetmeyin

QuickFox Notes ile bilgileri kaybetmeyin

0

Firefox’un yeni eklentisi ile tuttuğunuz notlara kolay erişim

İnterneti kullanırken amaç ne olursa olsun, sanal ortamda toplanan bilgilerin not edilmesi gereklilik haline geldi. Bunun için bir text dosyası açmak ve penceler arasında dolaşmak ise Firefox’un yeni eklentisiyle son buluyor.

QuickFox aslında son derece basit bir uygulama ve sadece 41 kb’lık dosya boyutuna sahip olmasına rağmen oldukça faydalı. Bu Firefox eklentisi ile sık kullandığınız internet adreslerini veya birbirleri ile ilgili metinleri bir araya getirip kolaylıkla kaydedebilirsiniz. QuickFox Notes ile Firefox içerisinde, netteki tüm bilgilerinizi saklayabilir ve senkronize edebilirsiniz. 


 
Otomatik kaydetme özelliği varsayılan bir ayar olarak aktif olan QuickFox Notes’ta kopyala-yapıştır rutininden sıkılanlar, metinleri otomatik olarak yapıştırma özelliğini etkinleştirebiliyor. Aldığınız notlar içerisinde arama yapma, eski notları arşive kaldırmak, notları senkronize ederek istediğiniz bilgisayardan erişmek için seçenekler de sunan QuickFox Notes Mozilla’nın eklenti sayfasından indiriliyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here