Ana sayfa Donanım Qualcomm Toq güncellenecek

Qualcomm Toq güncellenecek

0

Qualcomm, Tog adlı akıllı saatini güncelleştirerek saatine etkinlik izleme özelliği kazandıracak. Bir diğer önemli özellik ise düz bakış özelliği bu da önemli olan olaylara anında bakmanızı sağlayacak. Bu aralar Qualcomm akıllı saat almaya karar verip ertelediyseniz bu güncelleme ile birlikte kararınız değiştireceğiniz kesin. Zira akıllı saat güncellenince akıllı saatteki çoğu özelliği genişlemiş olacak. Toq akıllı saatler Android uygulamalarıyla uyumlular.

 

Yeni gelen özellik, ekinlik izleme ile son dakika bilgiler akıllı saatinize anlık olarak gelecek şu an beta aşamasında olan bu özelliğe güncellemeyle birlikte sahip olunacak. Etkinlik izleme ile 24 saatlik zaman dilimindeki yaşanan tüm macera ve olaylar akıllı saatinizde görünecek. Bu etkinlikler, sekmeler halinde, dakika, saat ve gün şeklinde saatinizin ekranında uyarı şeklinde gözükecek. Qualcomm Toq akıllı saati ile ilgili uygulamalarınızı akıllı telefonunuzdan da görebileceksiniz.

 

 

Güncellemeyle birlikte tüm dünyadaki saat dilimleri, hava durumu, sıcaklık değerleri, güvenilir bir şekilde verilecek. Uygulama güncellemesi ile ilgili akıllı saatiniz Qualcomm Toq üzerinden, herhangi bir uyarı almadıysanız, internetten güncellemeyi arayıp saatinize kurabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here