Qualcomm Snapdragon 630 işlemci modeliyle çıkacak olan Motorola Moto X4 ile ilgili tüm ayrıntılar netleşti

Uzun zamandır konuşulan Moto X4 modeline dair yeni bilgilere ulaştık

Motorola bu yıl bir düzine telefon çıkarıyor. Bununla birlikte bir çok kişi, Moto X serisine yeni bir model eklenmesi beklentisi içerisinde. Zira, 2015 yılından bu yana bu seriye herhangi bir ekleme yapılmamıştı.

Fakat artık Motorola’nın X serisinde yeni bir model üzerinde çalıştığını doğrulayabiliriz. Daha önceleri bu modelin ancak kaba taslak çizimlerini görme imkanımız olmuştu. Fakat seçkin bir kaynağımız sayesinde artık, Motorola’nın yeni çıkacak orta düzey amiral gemisi modelinin tüm ayrıntılarına vakıfız.

Moto X4 modelinde Corning Gorilla Glass korumasının olduğu, 5.2-inch büyüklüğünde Full HD ekran bulunacak. Model için ‘Super Black’ ya da ‘Sterling Blue’ renk seçenekleri sunulacak ve ölçüleri 148.35mm x 73.4mm x 7.99mm olacak. Aynı zamanda ağırlık itibariyle de yaklaşık 163 gram olacağı belirtiliyor. Dünya çapında piyasaya çıkarılacak olan modeller arasında ufak tefek farklılıkların olacağı dört farklı varyant olacak olmakla birlikte, varyantların hepsinde de Qualcomm Snapdragon 630 işlemci ve Adreno 508 ekran işlemci birimi kullanılıyor. Avrupa, Kuzey Amerika ve Latin Amerika’daki varyantlar 3GB RAM, 32GB hafıza seçenekleriyle kullanıma sunulacak olup, Asya Pasifik bölgesinde ise Moto X4, 4GB RAM ve 64GB hafıza seçenekleriyle gelecek.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam