Ana sayfa Haber Quadro”dan eğitim odaklı tabletler

Quadro”dan eğitim odaklı tabletler

0

Geniş kitlelere ulaşabilen tablet bilgisayarlar, her geçtiğimiz gün pazardaki payını arttırmaya devam ederken; eğitim odaklı teknoloji ile bütünleşmesi ile öğrenciler hatta okul öncesi çağdaki çocuklar için teknolojik çözüm aracı haline geldi. Quadro Soft Touch tablet cihazları, veliler için ve okul çağındakiler için eğitim konusunu daha da eğlenceli hale getirerek kullanıcılarla buluşuyor. Yetişkinlerin, günlük ihtiyaçlarını karşılarken, çocukların da çizim-boyama yeteneklerini, müzik, eğlenceyi eğitim videoları ile harmanlıyor ve hikaye kitapları, zeka oyunları gibi yetenek arttırıcı uygulamaları da kitlesine sunuyor. 

Firma yetkilileri, Quadro tabletler ile birlikte eğlenceye ayırılan zaman ile eğitim içeriklerini birleştirerek cihazda 50 bin üzerinde eğitim uygulaması bulunuyor. Tesla Teknoloji firmasının markası olan Quadro tablet bilgisayarlar, Türkçe klavye desteği ile beraber; Dual Core işlemci, Android 4.4.2 destekli, 8GB hafıza, 32GB Micro SD hafıza kartı desteği ile hem yetkişkinler hem okul çağındaki çocuklar için ideal bir cihaz.

 

Tesla Teknoloji‘nin diğer kişisel bilgisayar sistemlerini, iş istasyonlarını ve çok yakında kullanıcı ile buluşacak olan akıllı saatler Tesla Teknoloji bayilerinden ve diğer elektronik alet satış sitelerinden temin ediliyor. “Back to School” kampanyası dönemi, 30 Eylül 2014 tarihinde son bulacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here