Ana sayfa Donanım Quadro”dan akıllı saat

Quadro”dan akıllı saat

0

Mobil teknoloji üreticisi Quadro, aktivite takipçisi akıllı saatini giyilebilir teknoloji kullanıcılarına an itibariyle sundu. Her akıllı telefon ve her işletim sistem ile uyumlu çalışabilen Quadro Smart Watch S88, son dakika cihaz bildirimlerinizi almakla beraber müzik dinleme, sesli görüşme yapma gibi özellikleri beraberinde sunuyoır. Elbette, akıllı saatlerin olmazsa olmazı özellik olan aktivite bilgilerinizi de akıllı saat vasıtasıyla takip edebiliyorsunuz.

Yeni nesil giyilebilir teknolojilerin en popüler ürün yelpazesi olan akıllı saatlerin, kullanıcılar için en büyük sıkıntısı işletim sistemleriyle olan uyumluluğu. Quadro Smart Watch S88 ile Android iOS, Windows, Symbian gibi sistemlerle senkronize çalışabiliyor. Bu uyumluluğu da kullanıcıları iOS‘un ve Android‘in akıllı saatlere özel yazılımlarından rahatça faydalanabiliyorlar.

 

özellikle evde ve iş yerinde beraberinde akıllı telefon taşımak, telefon şarja bırakıldığında prizin yanında kamp kurmak kullanıcıları sıkıntıya soksa da, her işletim sistemine uyumlu olan Smart Watch S88, bu problemleri de tarihe gömdü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here