Ana sayfa İnternet Qpon Turkcell Cüzdan’da!

Qpon Turkcell Cüzdan’da!

0

Turkcell, tüketici alışkanlıklarını değiştirecek, alışverişte yeni bir dönemin kapılarını açacak yeni mobil cüzdan servisi Turkcell Cüzdan”a akıllı alışveriş kitapçığınız Qpon da entegre oldu
 

Qpon kitapçığında yer alan indirimler bundan sonra Turkcell Cüzdan vasıtasıyla tüm Turkcell Cüzdan aboneleri tarafından da kullanılabilecek.

 

Turkcell geçtiğimiz ay içerisinde Genel Müdürü Süreyya Ciliv ve Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar”ın da sahne aldığı toplantıda yeni servisi Turkcell Cüzdan”ı Turkcell Tepebaşı”ndaki ofisinde basına tanıttı. Mobil ödeme, mobil bankacılık, mobil sadakat programı gibi bölümlerden oluşan servis, cüzdanımız ile yapacağımız her şeyi tek bir uygulamada toplamayı başarıyor!

Mobil ödemeyi alışverişlerimizde, e-ticaret işlemlerinde ve toplu taşımalarda kullanılabileceğiz. Bunun için telefon numaramız ve bize özel e-şifremiz yeterli olacak. Mobil bankacılık ile finans hareketlerimizi, mobil sadakat ile de fırsat sitelerinde yer alan ve sadece bize hitap eden fırsatları ve bu fırsatlardan edindiğimiz kuponları her daim yanımızda taşıyabileceğiz. Turkcell sırf bu servis için 2 tanesi ABD”de olmak üzere toplam 4 adet patent almış. Kullanıcıların bu servisten yararlanması için 7777″ye CUZDAN yazıp yollaması yeterli. Akabinde bir uygulama linki gelecek ve bu linkte tıklamaları yeterli olacaktır. Servis sadece akıllı telefonlara değil, tüm telefonlara hizmet veriyor. Nokia 3310 ile bile Turkcell Cuzdan”ı kullanmak mümkün.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here