Ana sayfa Donanım Qosmio F60″la performans ve tasarım bi arada

Qosmio F60″la performans ve tasarım bi arada

0

Toshiba taşınabilirlik ve performansı tek bir üründe buluşturdu

Toshiba, yüksek performanslı taşınabilir multimedia notebooku Qosmio F60″ı duyuruyor. Yeni Qosmio F60 donanımı ile tam bir eğlence merkezi gibi kullanılabiliyor. Tasarımıyla göz dolduran F60, 29mm inceliği ve 2,7 kg ağırlığına rağmen performantan ödün vermiyor.

Premium multimedya işlevleri ile sadece dizayn değil performansıyla da etkileyen Qosmio F60, dış yüzeyi parlak 15,6″(39.6 cm) TruBrite HD ekran, arka aydınlatma yüksek performanslı grafik işleme ünitesi tarafından destekleniyor. Bir Blu-ray DVD ortamı, aynı zamanda yeniden yazılabilir sürücü desteği de içeriyor. Opsiyonel entegre analog ve dijital (DVB-T) Hybrid TV oynatıcı,  HD web kamera ve yüksek çıkışlı titanyum Harman Kardon stereo hoparlörler ile net ve canlı bir multimedya deneyimi de sunuyor.
 

 
Tüm  Toshiba dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi F60’da da  Avrupa WEEE ve RoHS direktifleri doğrultusunda, etkin kurşun, cıva ve benzeri diğer bazı tehlikeli maddelerin kullanımı kısıtlanarak çevre dostu bir yapıyla üretiliyor. Ayrıca Toshiba Eko özelliği ile güç tüketimini en aza indirerek enerji tasarrufu konusunda üzerine düşeni yapıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here