Ana sayfa Yazılım PURE Nisan’da Türkiye’de

PURE Nisan’da Türkiye’de

0

Kaspersky Lab,ev ağlarını koruyan yeni ürünü Kaspersky PURE”ü tanıttı.

Almanya”da 2-6 Mart tarihlerinde gerçekleşecen CeBIT”e, Security Hall 11″deki D37 numaralı standında yer alacak Kaspersky Lab, cep telefonları için geliştirdiği yeni nesil güvenlik çözümü Kaspersky Mobile Security 9″u da kullanıcıyla buluşturacak. öte yandan Kaspersky PURE”ün Türkiye”de Nisan ayında kullanıcıların hizmetine sunulacağı belirtiliyor.

Uzmanlar, Kaspersky Lab”in hem çevrimiçi hem de çevrimdışı kullanıcılara dijital güvenlik sağlayan Kaspersky PURE”ü bu alanda açılan bir çığır olarak yorumluyor. Kaspersky PURE her türlü web tabanlı tehdide karşı bütünsel bir koruma sağlıyor. Kaspersky PURE”ün içerdiği özellikler şöyle özetleniyor: Geliştirilmiş ebeveyn kontrolü, ileri seviye veri yedekleme, şifreleme araçları, parola yönetim programı, tüm ev ağını yönetme, ağ içerisinde bulunan herhangi bir bilgisayardan web tarayıcısına ince güvenlik ayarlarıyla bağlanma…

 

 

Kaspersky Lab, mobil kullanıcılara yönelik olarak geliştirilen Kaspersky Mobile Security 9″u da CeBIT 2010″da tanıtıyor. Bu ürün özellikle akıllı telefon kullanıcılarının karşılaşabileceği her türlü ağ saldırıları, kötü niyetli programlar ve dijital hayatı ihlal eden telefon bazlı spamlara karşı üretildi. Ayrıca, ürün, kaybolan telefonun sim kartı değiştirilse bile cihaz sahibinin GPS ile telefon yerinin tespit edebilmesi, uzaktan bloke etmesi ve kolay kullanımlı güvenlik özelliğiyle kişisel bilgilerin korunmasını sağlıyor. ürünü tamamlayan yeni mahremiyet koruma özelliği ise kullanıcılara istedikleri kontaklarının bilgilerini gizleme olanağı sunuyor.

Kaspersky Lab CEBIT 2010 etkinlikleri
2 Mart Salı günü saat 10″da Berlin Salonu”nda Eugene Kaspersky ve Kaspersky Lab”in COO”su Eugene Buyakin”in katılımıyla gerçekleşecek Basın Kahvaltısında, şirketin son teknolojik gelişmeleri paylaşılacak. Saat 11:15″de ise Kaspersky Lab Pazarlama Başkan Yardımcısı Roger Wilson ve Pazarlama Müdürü Chris Hopper Kaspersky PURE”ün lansmanını gerçekleştirecek. Kaspersky PURE, aynı mekânda (Saal Berlin/ Berlin Odası, Kongre Merkezi”nin alt katı) saat 11.15″de Pazarlama Başkan Yardımcısı Roger Wilson ve ürün pazarlama yöneticisi Chris Hopper tarafından basına tanıtılacak.

Kaspersky Lab ayrıca 3 Mart çarşamba günü 2 başarılı etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Saat 10:00″da Sergey Nevstruev (Mobil çözümler) Kaspersky Mobile Security 9″un ana özelliklerini basın kahvaltısında (Saal/Kongre Merkezi Salon 16, Saalebene/Salon katı) tanıtırken, saat 11:15″ten itibaren ise Kongre Merkezi”nde bulunan Salon 16″da virüs analistleri Magnus Kalkuhl, Marco Preuss, Denis Maslennikov ve Marta Janus, Stefan Tanase başkanlığında 2010″un kötü niyetli programlarını ve bu doğrultuda yeni trendlerden bir yuvarlak masa toplantısında bir araya gelecek. Tartışma daha sonra Web 2.0 uzmanı Stefan Tanase tarafından sosyal paylaşım sitelerinin tehlikeleri hakkında yapılacak sunumla devam edecek. Son olarak 3 Mart tarihinde 11. salonda bulunan D37 numaralı stantta saat 18:00″den itibaren balalaika rock”-“roll, Klezmerska ve Gypsy punk gibi müziklerin çalacağı Russendisko 5.0 etkinliğe gerçekleşecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here