Ana sayfa Haber PUBG Vikendi Kar Haritasıyla Birlikte Daha Heyecanlı Olacak

PUBG Vikendi Kar Haritasıyla Birlikte Daha Heyecanlı Olacak

0

Tüm Dünyanın büyük bir hayranlıkla izlediği ve asla vazgeçmediği PUBG oyunu; en sonunda vikendi ile birlikte kış moduna geçti. Yeni kar haritası şimdi hem iOS hem de Android’de ücretsiz bir güncelleme olarak kullanıma sunuldu ve bir avuç yeni yeni özellik ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Vikendi Kış Haritası Ne Tür Özellikler Getirecek ?

PUBG’nin şu ana kadarki diğer haritalarından farklı olarak Vikendi; 6×6 km genişliğinde olup Erangel ve Miramar’dan daha küçüktür- her ikisi de 8×8 km’dir- ancak 4×4 Sanhok’tan daha büyük. Tanımlayıcı özelliği; dağları, açık alanları, donmuş gölleri ve ıssız köyleri kapsayan karla kaplı arazisidir. 

Harita ayrıca; özel bir araç olan kar motosikletleri de dahil olmak üzere bazı benzersiz unsurlara sahip. Oyuncular ayrıca; spawn adasında kartopu savaşlarına katılabilme imkanı da bulacak.

Vikendi’ye ek olarak, PUBG’nin mobil versiyonu için en son güncelleme; çapraz sunucu eşleştirmesini ve iyileştirilmiş anti-hile önlemlerini tanıtıyor. PUBG Corp. ve Tencent, ayrıca; ateşli silah son güncelleme sistemini ve “Lucky Treasure” un yanı sıra oyunculara günlük görevlerini tamamladıktan sonra Glacier – M416’yı alma şansı getirdi.

Vikendi; bu ayın başlarında, The Game Awards’da oyunun test sonucunda serbest bırakılmasının ardından bu hafta PUBG’nin PC versiyonuna geldi .PUBG Corp ayrıca; PC’lerde Survivor Pass’ı serbest bıraktı. Bu sayede oyuncular belirli kilometre taşlarını tamamlayarak özel renkleri ve ödülleri açabilirler. Vikendi’nin Ocak 2019’da; Xbox One ve PS4’e gelmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here