Ana sayfa Haber PUBG”nin popüler yayıncısı DrDisrespect ailesine zaman ayırmak için ara veriyor

PUBG”nin popüler yayıncısı DrDisrespect ailesine zaman ayırmak için ara veriyor

0

Popüler Twitch yayıncılarından DrDisrespect bugün kendi kanalında yaptığı açıklamayla ailesine zaman ayırmak için canlı yayından bir süre uzak kalacağını söyledi.

Gergin olduğu görülen DrDisrespect, “Güzel bir ailem, eşim ve çocuğum var. Onlara karşı sadakat göstermediğim konusunda açık davranmak istiyorum. özür dilerim çocuklar, sponsorlarım ve Twitch. Ben bu değilim, temsil ettiğim şey bu değil. Hepsi bu” dedi.

Call of Duty: WWII Studio Sledgehammer Games”te daha önce tasarımcılık yapan Guy Beahm”ın bir karakteri SocialBlade”de, 1.4 milyondan fazla takipçisi olan DrDisrespect”i Twitch üzerinde en popüler 16. Kanal olarak listeliyor. Razer, Turtle Beach, GFUEL, ASUS Republic of Gamers ve sandalye üreticisi Need For Seat, kanalın sponsorları arasında yer alıyorlar.

Aşırı maço kimliği ve bir WWE karakterini anımsatan üst perdeden konuşan sloganlarıyla tanınan DrDisrespect, sürekli oynadığı PlayerUnknown”un “Battlegrouds” oyununun 2017 yılında yükselişiyle birlikte popüler hale gelmişti. Geçtiğimiz hafta oyun basını ve seçmenler, The Game Awards etkinliğinde DrDisrespect”i “Trending Gamer” ödülüne layık görmüşlerdi.

Güncelleme: Bu yazının yayınlanmasından sonra DrDisrespect”in de katılacağı bir etkinliğin sponsoru olan çinli NetEase firması bir yorum yayınladı. Yazı şöyle:

“NetEase ve DrDisrespect son olaylardan sonra 17 Aralık”ta 29 diğer yayıncının da katılımıyla düzenlenecek olan “Rules of Survival; Hunt the Streamer” etkinliğinde yer almayacağı konusunda karşılıklı olarak mutabakata varıldı.  Söz konusu etkinlik, oyuncuların favori yayıncılarıyla birlikte mücadele etmelerini sağlayarak, 30.000$”a kadar ödül almalarını sağlamayı amaçlıyor. DrDisrespect”in yokluğu nedeniyle onun yer alacağı zaman dilimi içerisinde adı daha sonra duyurulacak olan bir başka yayıncı yer alacak. Konuyla ilgili olarak yayıncılar sorularını doğrudan bize iletebilirler.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here