Ana sayfa Haber PUBG Güncellendikçe Rekor Kırıyor

PUBG Güncellendikçe Rekor Kırıyor

0

Şu an için en aktif olarak kullanılan Android oyunlardan bir tanesi olarak bilinen PUBG oyunu, oldukça tutulan bir oyun olmayı başardı. Bugüne kadar birçok oyun interaktif olarak ciddi rakamlara ulaşmayı başarsa bile, bu oyunun ulaştığı rakamlar dudak uçuklatan cinsten olduğunu söylemek mümkündür. Yeni güncelleme ile birlikte; yeni silahlar geldi. Mk47 gibi silahlar oyuna büyük oranda renk katmıştır. Miramar haritasına yeni gelen güncelleme oyunu, daha sportif hale getirmiştir.

PUBG güncelleme
PUBG güncelleme

Yeni Silahlar Ve Yeni Ekipmanlar

Bugüne kadar hiçbir interaktif oyun bu kadar yoğun bir oyuncu sayısına ulaşmayı maalesef ki başaramadı. 20 milyon kadar aktif kullanıcının bulunduğu bu oyun, böylece büyük bir rekor kırmış oldu. Android üzerinden de oynanabilen ve mobil cihazlara tam olarak uyum gösteren PUBG oyunu, rekorların oyunu olarak biliniyor. Ayrıca genel olarak bu oyunu tanıtmak gerekirse; paraşütle belirlenen bir mekana düşen oyuncuların, burada ellerindeki haritalar yardımıyla çeşitli operasyonları gerçekleştirmesi üzerine kuruludur. Her yeni sürümde birbirinden farklı silahlar ve ekipmanlar ortaya çıkar.
Bu oyunu oynayan 20 milyon civarında kullanıcının olması aslında ilerleyen dönemlerde bu oyunun çok daha fazla bir gelişeceğini gösteriyor. Bu kadar oyuncunun sorun yaşamadan bağlanması da büyük bir başarı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here