Ana sayfa Oyun PS3″çüleri sevindirecek haber

PS3″çüleri sevindirecek haber

0

Sony’nin merakla beklenen oyunu MAG Şubat’ta çıkıyor

Sony”nin, Resistance ve Killzone 2″den sonra FPS alanında en iddialı oyunu ve 256 oyuncuya kadar destek veren dev online aksiyon platformu olan MAG,  Şubat”ta PlayStation 3 sahipleriyle buluşuyor.

MAG, oyuncuları alıp, hükümetlerin bazı işlerini özel Askeri Birlikler”e yaptırdığı ve bu zamana kadar benzeri görülmemiş bir dünyaya götürüyor. Birlikler, hükümeti korurken, aynı zamanda kendi aralarında da son derece stratejik ve zorlu bir mücadele veriyor. 256 oyuncunun, aynı anda online olarak savaş verdiği bu dünya, aksiyonun, taktiklerin ve takımdaşlığın sonuna kadar yaşandığı, en iyilerin zafere ulaştığı MAG dünyasının ayrıcalığını PS3 sahipleri yaşayabiliyor.

Oyuncuların ilk zorlu işi, özel askeri birlik seçimi ile başlıyor. 2025″te dünya barış içinde ama özel askeri birliklerin büyük mücadelesine sahne olan çetin bir savaş devam ediyor. Oyuncuların, bu birlikler arasından yüksek teknolojili Raven”e mi, eski askerlerin oluşturduğu Valor”e mi yoksa geleneksel olmadığı kadar tehditkar olan S.V.E.R”ye mi katılacağı çok önemli. Her bir grubun, kendine özgü dövüş stilleri, silahları ve görünümleri bulunuyor. Oyuncular da, kendilerini, bunlar arasından hangisine daha yakın hissediyorlarsa onu seçiyor.

Birlik seçimini takiben oyuncu, önce 8 kişilik bir takıma katılıyor. Her oyunda, kendini biraz daha kanıtlıyor ve kariyerini nasıl şekillendireceğine aslında kendi karar veriyor. En zorlu koşullarda yeteneklerini keşfediyor. Bu yetenekler doktor, gözcü, keskin nişancı veya diğer meslek gruplarında uzmanlaşmasına olanak sağlıyor. Böylece sırasıyla 32 askerden oluşan bir birliğin, daha sonra da 128 kişilik bir ordunun komutasını alabiliyor.


 

PS3 sahipleri, MAG”a, tek oyun için 149 TL  veya oyun ve bluetooth kulaklıklı paket için 199 TL ödeyerek sahip olabilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here