Ana sayfa Oyun PS Vita oyunları

PS Vita oyunları

0
F1 2011
Aralarında Monaco, Melbourne ve Silverstone gibi ünlü pistlerin de bulunduğu F1 2011, bu ay piyasaya çıkacak olan PS Vita’nın hız ilacı olacak. PS Vita için özel olarak tasarlanan bu yeni oyunda 2011 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası’nda bulunan tüm resmi takım, pilot ve pistler mevcut.
  f1 2011
Oyuncular motor sporları dünyasının zirvesine çıkmak için antrenman ve sıralama turları da dahil olmak üzere eksiksiz bir sezonu oynayabilecek, istedikleri Grand Prix yarışlarına katılabilecek veya “Zamana Karşı” modda yarışabilecekler. PS Vita’nın Wlan bağlantısı yoluyla oyunu multi player oynayabilmek mümkün olacak.
 
virtual tennis 4   Virtua Tennis 4: World Tour Edition
Virtua Tennis 4: World Tour Edition, gerek günümüzün en popüler tenisçilerinden gerek dünya tenis tarihine adını yazdıran tenisçilerden 22’sini Playstation Vita”da buluşturarak mükemmel bir konsol deneyimini avucumuzun içine getirmeyi amaçlıyor.
Vita’ya özel yepyeni özellikler, yüksek çözünürlüklü grafikler ve Virtua Tennis serisinin gerçek hayat benzeri oynanışı, bizlere iyi bir tenis deneyimi sunacak gibi görünüyor. Aral İthalat tarafından Türkiye’de de satışa sunulacak olan Virtua Tennis 4: World Tour Edition, PS Vita’nın kamerasıyla kaydettiğimiz fotoğrafımızı oyuna adapte ederek, bizleri oyunun içine daha da fazla sokmayı amaçlıyor. Tüm oyun modlarında dokunmatik ekran kontrollerini kullanabilecek, ön ve arka dokunmatik panellerle oyuncumuzu yönetip, raket savurabileceğiz. Ayrıca kuşbakışı görünüm ile tek bir PS Vita’da iki oyuncu, dokunmatik ekran maçı yapabileceğiz. Tüm bu özelliklere ek olarak yeni dinamik ve sosyal Dünya Turu Haritası & Online Mod ile istatistik paylaşabilecek, sohbet edebilecek ve online maçlar yapabileceksiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here