Ana sayfa Oyun Prototype 2

Prototype 2

0

Vur, kır, parçala, bu şehri kazan!
 

Oyuncular bilir, çok da eski olmayan geçmişte Prototype adlı bir oyun piyasaya çıkmış ve etrafı kırıp parçalamak isteyen hemen herkesi kendisine bağımlı yapmıştı. Prototype ile tüm şehri birbirine katabilir, bir arabayı tutup helikoptere fırlattıktan sonra, helikopterin tankın üzerine düşerek ortaya alev topu çıkmasını sağlayabiliyorduk. Prototype, çılgın bilim adamlarının insan geni üzerinde oynama yaparak süper insan yaratmasını ve bu süper insanın kendi benliğini aramasını konu alıyordu. Serinin müptelaları hasretini sonlandırmak için gün saymaya başladı bile. Zira Prototype 2 çok yakında raflardaki yerini alacak. Nisan sonunda piyasaya sürülecek olan oyun, Aral İthalat tarafından ülkemizde de satılacak.
 
prototype 2
 
Prototype 2″nin ilk oyundan farklı olarak daha fazla vurup kırma senaryosu içerdiğini tahmin etmek hiç de zor değil. Oyun içi videolardan gördüğümüz kadarıyla Prototype 2 ile birlikte yine tüm stresimizi atmak mümkün olacak. Bunun yanı sıra daha gelişmiş grafikler ve daha güçlü oynanabilirlik de tüm bu rahatlama sekansımıza bal kaymak olarak eklenecek. Radical Entertainments tarafından geliştirilen ve Activision tarafından dağıtımı gerçekleştirilecek olan Prototype 2, açık dünyada daha fazla seçeneğe sahip yan görevler ve daha güçlü senaryo ile ilk oyundaki eksiklerini de kapamayı amaçlıyor.

Prototype 2″de James Heler adlı bir karakteri oynayacağız. Heler, ilk oyundaki karakterimiz Alex Mercer”in peşine düşecek ve intikam almaya çalışacak. İlk oyunda saatlerce şehri yakıp yıktığımız Alex Mercer”i kovalama fikri ilk başta duygusal oyuncuları düşündürse de, Mercer”in gücü ile bizlerin savaş zekamız ile yıkım gücümüz karşı karşıya gelince ortaya çıkacak aksiyon şimdiden kalplerimizin hızlı atmasına sebep olmaya başladı!

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here