Ana sayfa Haber Propellerhead ve Neve’den son dakika golleri!

Propellerhead ve Neve’den son dakika golleri!

0

Almanya Frankfurt”ta düzenlenen Avrupa”nın en büyük fuarı MusikMesse”nın başlamasına sayılı saatler kala, müzik endüstrisinin devleri de bombaları patlatmaya başlıyor

Twitter ve Facebook üzerinden yaptıkları duyurularla heyecan yaratan firmalardan ikisi Rupert Neve ve Propellerhead, tüm Avrupa müzik piyasasında sosyal medyada bomba etkisi yaratan gelişmeler sundular. Reason”ın yaratıcısı Propellerhead bu sabah yaptığı bir açıklamayla sürpriz bir basın lansmanı düzenleyeceğini ve bu tanıtımın 2012 fuarının ilk tanıtım etkinliği olacağını duyurdu. İçeriden aldığımız bilgiler, bu sır gibi saklanan ürünün Reason yazılımının tablet PC”ler için üretilmiş ve iki yıldır sabırsızlıkla beklediğimiz versiyonu olabileceği şeklinde. Bu varsayımın kuvvetlenmesinin bir sebebi de Apple firmasının en yeni modellerinin tanıtımı için Propellerhead”in gün sayması.
 

öte yandan efsanevi Rupert Neve markası da fuar için gün sayan şirketlerden. Yine Twitter ve Facebook üzerinde büyük sükse yapan bir bildirisiyle en yeni ürününün 2 seri numaralı üretimini internet sitesinde yapacağı bir çekilişle MusikMesse”de hediye edeceğini açıklayan İngiliz firma, özellikle Neve fanatikleri tarafından internet sitesinde ve Twitter”da kliklenme rekorları kırıyor. Daha yüzlerce haber için günlük olarak bizlere Sound”un Twitter ve Facebook adreslerinden ulaşabilirsiniz.
 

Sound Dergisi Facebook: http://www.facebook.com/SoundDergisi ve,
Sound Dergisi Twitter: https://twitter.com/SoundMagTR

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here