Ana sayfa Haber Project Cars 2 için yeni bir güncelleme yayınlandı!

Project Cars 2 için yeni bir güncelleme yayınlandı!

0

Slighty Mad Studios’un başarılı yarış simülasyonu Project Cars, ikinci oyunu ile halen aktif bir kitleye sahip. Durum böyle olunca, oyun sırasında yaşanan hatalar, geliştirmeler ve düzenlemeler, oyuncular tarafından yapımcı stüdyoya genelde belirtiliyor. Slightly Mad Studios, aldığı geri bildirimler ile Project Cars 2 için dördüncü büyük güncellemeyi yayınladı ve çoğu hatayı ortadan kaldırdı.

Sadece hatalar değil, oynanış da geliştirildi

Hataların ve problemlerin yanı sıra oynanışa da el atan yapımcılar, yapay zeka, araçların hassasiyeti, yarış sırasında bulunan hava şartları ve türevi çoğu elementi geliştirmiş bulunuyor. çözülen problemler arasında ise araçlar hasar aldığında yaşanan oyun içi duraksamalar, araçların tam olarak yolu tutamaması ve LiveTrack 3.0 kullanımı sırasında yaşanan sorunların ortadan kalktığı görünüyor.

Eğer Project Cars 2’ye Steam’de veya konsollarda sahipseniz, dördüncü büyük güncelleme otomatik olarak yayına girdi. Yapılan diğer tüm değişiklikleri okumak bu linkten yapılan 1.4 güncellemesinde yapılan değişiklere ait bir listeye ulaşabilirsiniz. Project Cars 2’nin ne kadar bir ciddi yapım olduğunu görmek için Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here