Ana sayfa Donanım Prodipe Pro 980

Prodipe Pro 980

0

Kulaklıklar gündelik hayatımızda artık vazgeçilmez bir gereç. Ancak iyi ve kalite her üründe arandığı gibi, kulaklıklarda da beklentiler oldukça yüksek olmaya başladı. Bu yüzden ses konusunda duyarlı bir insansanız mutlak suretle Propide Pro 980 modeline şans tanımanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
 

Ses cümbüşüne hazır olun

Yeni nesil teknoloji ile birlikte kulaklıklar farklılıklarını ortaya koymaya başladı. Prodipe Pro 980 bu sayıda test merkezimizi şenlendiren bir başka ürün. öyle ki Prodipe firması kulaklık konusunda bazı standartları kavramış, yükseltmeleri ve geliştirmeleri tam yerinde yapmış.
İnce ve zarif dizaynı sayesinde oldukça basit bir kullanım söz konusu. Katlanabilir kulaklık kanatları ile portatiflik ve taşınabilirlik özelliklerini yerinde kullananProdipe Pro 980, kulağa oturan tasarımı ile çok iyi iş başarıyor.
 


 
Ses ayrıştırma teknolojisi sayesinde ürün oldukça başarılı bir kalite çizgisi yakalıyor. Yüksek seslerde bile herhangi bir patlama, cızırdama ya da gürültü oluşmuyor. Yaptığımız testlerde farklı müzik türlerinden yüksek seslerde neredeyse tüm ensturmanları çok net bir şekilde duyabildik. Bunun tabi kayıtla da alakası var. Demek istediğimiz, kaliteli ve temiz bir kayıtla Prodipe Pro 980 dinlediğiniz parçalar size bambaşka bir deneyim yaşatacaktır.

http://www.prodipe.com
Artılar: Elegant yapısı, portatif ve katlanabilir, yüksek seslerde kaliteden ödün vermemesi, ters frekans yaratarak dış sesi tamamen kesmesi (düşük ses seviyelerinde bile)
Eksiler: çok yüksek seslerde dışa gürültü olarak yansıyan kirli seslerin oluşması
Puan: 90

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here