Ana sayfa Haber Pro Evolution Soccer 2018 için yeni Data Pack 3.0 güncellemesi yayımlandı!

Pro Evolution Soccer 2018 için yeni Data Pack 3.0 güncellemesi yayımlandı!

0

Pro Evolution Soccer 2018 oyuncuları için bugün oldukça önemli bir gün çünkü oyunun Data Pack 3.0 güncellemesi yayımlandı. Konami ekibinden gelen açıklamaya göre şu an PES 2018 oyuncuları, tüm platformlar üzerinden bu güncellemeyi ücretsiz olarak indirebilir. Yani, bahsettiğimiz Data Pack 3.0 güncellemesi sadece PC platformuna veya şimdiki nesil konsollara özel değil, oyunun çıkış yaptığı her platformda bu güncelleme mevcut. Peki, bu güncellemenin içeriği nedir?

Pro Evolution Soccer 2018 için gelen bu güncelleme öncelikle 11 ülke takımı için resmi formalar getiriyor. Bu ülkeler arasında Türkiye yok ama Almanya, İspanya ve İtalya gibi güçlü ülkeler bulunmakta. PES 2018 oyuncuları bu güncelleme ile ayrıca bazı güncellenmiş futbolcular ile de karşılaşacak. Güncellenen futbolcular ise Barcelona, Inter Milan, Liverpool FC, Valencia CF ve AC Milan takımlarında bulunmakta. Data Pack 3.0 ile ayrıca oyuncuları yeni Adidas, Puma ve Nike ayakkabıları, UCL Finale Kiev topu ve League 1 2017 resmi topu bekliyor olacak.

Pro Evolution Soccer 2018 hakkında daha önce de, “PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için çıkışını gerçekleştiren Pro Evolution Soccer 2018, çıkış yaptığı günden beri sadece bir adet Data Pack güncellemesi almıştı. Bugün ise Konami, ikinci Data Pack hakkında yeni detayları oyunculara sundu. Konami cephesinden gelen açıklamalara göre bu güncelleme ücretsiz olarak 16 Kasım 2017 tarihinde oyunculara sunulacak. İkinci Data Pack ile öncelikle oyuna 1000 yeni güncellenmiş ve yeni futbolcu fotoğrafı eklenecek. Bunun ardından 65 yeni lisanslı forma da görebileceğiz. 9 yeni futbol ayakkabısı ve 40 yeni futbolcu yüzü de PES 2018 için çıkacak ikinci Data Pack güncellemesinin cabası olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here