Ana sayfa Haber Predator, Tom Clancy”s Ghost Recon Wildlands”e geliyor!

Predator, Tom Clancy”s Ghost Recon Wildlands”e geliyor!

0

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, çıktığı günden bu yana yeni içerikler içeren bir çok güncelleme alarak kendini geliştirmişti. Bu güncellemeler arasında PvP Ghost War ve bir sürü yeni haritalar da mevcut. Ama şimdi, yeni gelen etkinlik sayesinde oyun belkide en büyük eklentisini alıyor. Predator’ün ta kendisi.

Predator, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’e geliyor

İkonik bir karakter olan Predator, bildiğiniz gibi 80’lerden bu yana insanları stalklayıp öldürmeye devam etmekte. Şimdi ise yolu Wildlands’e düştü. 14 Aralık ile birlikte oyunda başlayacak olan etkinlikte oyuncular takım oluşturarak Predator’ü avlamaya çalışacak. Ubisoft ise bugün yapacağı canlı yayın ile etkinlik hakkında daha fazla bilgi verip, oynanış gösterecek. Bir de fragman yayınlayan Ubisoft, nasıl bir ortama gireceğimizi kısaca özetlemiş gibi.

“The Hunt” isimli bu etkinlik maalesef süreli olacak. Tabi ki oyuncu katılımı ve istek üzerine bir ihtimal Ubisoft kalıcı olarak getirebilir. Siz şimdiden oyuna girip üzerinize sürebileceğiniz çamur bulun ki hayatta kalma şansınız artsın. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Xbox One, PlayStation 4 ve PC için mevcut.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here