Ana sayfa Haber Predator İle GTA V Çok Daha Heyecanlı

Predator İle GTA V Çok Daha Heyecanlı

0

En çok oyuncu çekmeyi başaran yapımlardan bir tanesi olarak bilinen GTA V, artık galaksiler arası bir boyut kazandı. İlk çıktığı yıllarda, büyük bir hayran kitlesi oluşturan ve filmlere dahi konu olan bu oyun; iyiden iyiye popülerliğini arttırmaya devam ediyor.

Her yıl kendisine farklı özellikler ve eklentiler kurmayı başaran bu oyun, yepyeni özellikler ile birlikte hem PlayStation hem de bilgisayardan oynayabileceğiniz bir oyun.

GTA V Oyununda Ne Tür Değişiklikler Olacak ?

Daha önceki değişikliklerin de yaratıcısı olarak bilinen JulioNIB, The Predator modu ile birlikte; Grand Theft Auto V’ i galaksiler arası avcı Predator olarak oynama imkanı sunuyor. Bu modun görüntülerinden sızan bilgilere göre Predator, film de izlediğiniz karakterle karşımızda olacak. Bu sayede onu tüm acımasızlığı ve asilliği ile görebileceğiz.

 

 

Predator ile birlikte; GTA V oyununu artık evrenler arası bir boyut kazanması ise, oyunun geliştirilmeye açık olduğunu gösteriyor.
Bu oyuna eklenen Predator modu ile birlikte, artık düşmanlarınızı çok daha rahat bir şekilde yok edebilirsiniz. Ayrıca görünmez olabilme imkanı vermesi ise, bu moda çok ayrı bir hava katmanı başarıyor.

Üstelik öldüğünüzde bir nükleer patlama ile infilak edilen görüntüler de, kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Kısacası bu mod sayesinde; oyun oynarken kendinizi gerçekten de bir uzaylı gibi hissedebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here