Ana sayfa Mobil Portege ile dokunmatik keyfi

Portege ile dokunmatik keyfi

0

Toshiba’nın yeni tablet PC’si Multi Touch özelliğiyle dikkat çekiyor

Yeni Portege M780 Multi Touch Kontrol özelliği ve döndürülebilir ekranı  sayesinde performans ve taşınabilirliği bir arada sunuyor. 12.1 inç geniş ekranı 1280×800 piksel çözünürlük sunan Portege sadece 2 kg ağırlığında.

Klavyesi ile bir dizüstü bilgisayar gibi çalışan tablet, aynı zamanda tablet bilgisayar gibi elle yazılan notları ve çizilen grafikleri kayıt edebiliyor. Toshiba Portégé M780 Multi Touch yeni nesil Intel Core i3, i5 işlemcilere sahip ve sistem belleği 8 GB’a kadar genişleyebiliyor. Opsiyonel SSD seçenekli üründe standart olarak 2.5 inç boyutlu sabit disk bulunuyor ve Windows 7 Professional işletim sistemi yüklü halde geliyor. Ayrıca şok dayanıklı bir kasa ile korunan Portégé M780″de, herhangi bir kaza durumunda veri kaybını önlemek için, 3D hız ölçer bulunuyor.
 

 
Dinamik kullanım özellikleri bulunduran  M780, döndür-yaz ya da döndür- tuşla işlevi sayesinde, tablet kalemiyle doğrudan belgeler üzerinde değişiklik yapabilirken, özelleştirilmiş formları kullanarak hızla veri girilmesine de olanak tanıyor. Dokunmatik yüzey işlevi sayesinde, tablet kalemini ya da tuş takımını kullanmadan kolaylıkla ekran üzerinde el yazısı yazma veya menü üzerinde gezinme özelliğinden faydalanılabiliyor.

Intel® Core i serisi İşlemcilerle enerji tasarrufu sağlayan, Portege BT departmanınızın dizüstü bilgisayarınıza uzaktan bakım uygulamasına ve bilgisayarı güncelleştirmesine olanak tanıyan Intel® AMT 6.0 özelliğine de sahip.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here