Ana sayfa Haber Portal”ın sevilen karakteri Glados geri dönüyor!

Portal”ın sevilen karakteri Glados geri dönüyor!

0

Portal serisi ile oyun dünyasına oldukça kaliteli bir oyun kazandıran Valve, diğer oyunlarında olduğu gibi bu serinin de 3. halkasını hala çıkarmış değil. Buna rağmen geçtiğimiz günlerde oyun için oldukça farklı bir yan oyun duyurusu yapılmıştı. İşte Bridge Constructor Portal oyunu için bugün uzun bir oynanış videosu yayınlandı.

Portal’ın sevilen karakteri Glados geri dönüyor!

Valve firması ile ortak bir projeye girişen ve Bridge Constructor oyununa da imza atan Headup Games imzasını taşıyan oyun için IGN’de 9 dakikalık bir video yayınlandı. Portal oyununa dair dinamikler ve atmosfere sahip olan Bridge Constructor Portal oyununun bu videosuna baktığımızda farklı ama bir o kadar da eğlenceli durduğunu söyleyebiliriz. üstelik Glados’un o eşsiz anlatımı ile oyunun bu Portal atmosferi fazlasıyla yerine getirilmiş.

“Geçtiğimiz dönemde milyonlarca satan Bridge Constructor oyununun yeni adımı için gizlice yer altı laboratuvarlarında çalıştık” diyerek oyunun temasına da gönderme yapan Headup Gamesyetkilileri, bu yeni oyunun PC, Mac, Linux, mobil ve konsollar için geleceğini açıklamışlardı. Oyunun bu videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here