Ana sayfa Haber Popüler mobil benchmark uygulaması Geekbench 4 Pro, Play Store”da ücretsiz oldu!

Popüler mobil benchmark uygulaması Geekbench 4 Pro, Play Store”da ücretsiz oldu!

0

Geekbench 4 logo

Akıllı telefonlarımızın her yıl, hatta yılda iki kez yeni versiyonları çıkarak güçleri artan işlemcileri, bizler için önemli bir seçim kriteri. Bu seçim kriterinde bize en çok yardımcı olan yazılımlardan bir tanesi ise şüphesiz benchmark uygulamaları. Bu uygulamalardan en çok kullanılanı Geekbench 4’ün ücretsiz versiyonunda olmayan özelliklere sahip Pro versiyonu, Google Play Store’da kısa süreliğine ücretsiz oldu. Uygulamanın normal fiyatının 10 dolar olduğunu hesaba katarsanız kaçırmamakta fayda var.

Geekbench 4’ün son sürümü, işlemci performansını kısa sürede ve isabetli bir biçimde test edebilen CPU testine ve aynı şekilde grafik işlem birimini kısa sürede ve etkili biçimde test eden GPU testine sahip. ücretsiz versiyonda olmayan CPU testinin değişkenlerini ayarlamak ve GPU testinde OpenCL ve CUDA-destekli uygulamaları test etmek Pro versiyonda mümkün hale geliyor.

Aklınızda olsun, sadece kısa bir süreliğine geçerli olan bu kampanyayı kaçırmamak için buradan Geekbench 4 Pro’yu cihazınıza neredeyse 40₺’lik ücretini ödemeden indirebilirsiniz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here