Ana sayfa Donanım Polaroid yeniden…

Polaroid yeniden…

0

Unutulmaya yüz tutan firma, yeni ürünleri ile geri döndü
 

Polaroid Zink
Polaroid anında küçük boyutlarda fotoğraf basabilen cep yazıcısını, Las Vegas”da devam CES 2010’da tanıttı.

Cep Yazıcısı kullanıcıları dijital fotoğraf makineleri ve cep telefonlarıyla çektikleri fotoğrafları bluetooth ile yazıcıya gönderiyor. Poloroid”in yeni geliştirdiği “Termik Printing” ve “Zink İmaging” teknolojisi ile de mürekkep kullanılmadan fotoğraflarını 10×18cm boyutlarında hemen basabiliyor.

Hayatın cebe sığmaya başladığı günümüzde, Polaroid bu teknolojiye ayak uydurarak kendini tekrar hatırlatmış oldu. 
 

Polaroid Two
Belli bir yaşın üstündekilerin hatırlayacağı üzere, en acilinden vesikalık fotoğrafa ihtiyacımız olduğunda, hemen Polaroid fotoğraf çeken bir fotoğrafçı arardık.” O günler eskide kaldı” demeyin çünkü, Polaroid dijital teknoloji ile birleşerek geri döndü.


Entegre yazıcılı yeni Polaroid Two ile karta, baskıya ayrı zaman harcamayacaksınız. Denklanşöre bastığınız anda fotoğrafınız entegre yazıcı marifeti ile saniyeler içinde elinizde olacak. Polaroid bu teknoloji ile geri dönmekle kalmıyor, bas-çek fotoğraf makinelerine yazıcı entegre eden ilk marka payesini de kazanıyor.

 5 megapiksel, 3 inç LCD ekrana ve bütünleşmiş yazıcıya sahip, 2×3 inç tam renkli yapışkan sırtlı baskı yapan Polaroid Two, tam şarjla 20 fotoğrafa kadar çekim ve  40 saniyede baskı yapılıyor.

Her iki ürün de Türkiye’ye Yalçınlar güvencesi ile geliyor. ürünler hakkında fiyat bilgilerini görmek ve Polaroid’in diğer ürünlerine göz atmak isterseniz Yalçınlar’ın sayfasına buradan ulaşabilirsiniz

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here