Ana sayfa Haber Pokemonları yakalamaya başlayın

Pokemonları yakalamaya başlayın

0
Tüm dünya ile birlikte 4 Mart 2011 tarihinde Türkiye”de de satışa çıkacak olan Pokemon serisinin yeni versiyonları Black ve White, sürprizlerle birlikte geliyor. Nintendo ve Toyzzshop”un yaptığı işbirliğiyle birlikte takipçileri Pokemon Celebi”ye sahip olma şansı yakalayacak.

Pokemon serilerini takip eden oyunseverler, 25 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında Pearl, Diamond, Platinum, HeartGold ve SoulSilver versiyonları ile birlikte Toyzzshop mağazalarına geldiklerinde Pokemon Celebi”yi koleksiyonlarına katabilecekler. Celebi”yi elde etmek için bu sürüme sahip olan oyuncuların Pokedex”lerini açmış ve oyundaki karakterlerinin en fazla 2 adet Wonder Card taşıyor olması gerekiyor.
 

Mağazalara gelenleri küçük sürpriz hediyeler de bekleyecek. Etkinlik boyunca diğer Pokemon severler ile tanışmak ve onlarla Pokemon değiş tokuşu yapmak da oyuncular için bir diğer artı olacak. Kampanya, İstanbul”da Palladium, İstinye Park ve Torium, İzmir”de Agora ve Ankara”da Kentpark alışveriş merkezlerinde yer alan Toyzzshop mağazalarında geçerli olacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here