Ana sayfa Haber Pokemon Go Topluluk Günü Etkiliği 23 Mart’ta Yapılacak

Pokemon Go Topluluk Günü Etkiliği 23 Mart’ta Yapılacak

0

Niantic, önümüzdeki ay yapılacak Pokemon Go topluluk günü için ilk detayları açıkladı. Etkinliğin 23 Mart Cumartesi günü gerçekleşmesi planlanıyor ve her zamanki gibi sadece üç saat sürecek. Ancak bu sefer Niantic, daha farklı bir taktik izleyecek.

Şimdiye kadarki Topluluk Günü’nün gerçekleştiği zaman, bir bölgenin tamamı için geçerliydi. Mesela, Kuzey Amerika’nın etkinlikleri 11.00 – 14.00 arasında yapılacaktı.

Pokemon Go Topluluk Günü, Belirli Bir Saatte Yapılacak

Mart ayının etkinliği; yerel saatle 3-6 PM arasında her yerde gerçekleşecek. Bu, etkinliğin ne zaman gerçekleştiğini hatırlatmayı çok kolaylaştıracak. Çünkü etkinlik saatlerini, önceden yaptığınız gibi saat diliminize dönüştürmeniz gerekmeyecek.

Niantic, Mart Ayı Topluluk Günü için öne çıkan Pokemon’u da açıkladı. Bu kez gözde pokemon Treecko olacak. Olay boyunca, Treecko normalde olduğundan vahşi doğada daha sık ortaya çıkacak.

Bu arada, Niantic’in Pokemon Go için sıralanan birçok etkinliği var. İlk olarak, Efsanevi Pokemon Latias, 22 Şubat – 1 Mart tarihleri ​​arasındaki özel bir etkinlik için oyuna geri döndü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here