Ana sayfa Haber Pokemon Go Kış Festivali Başlıyor! (18 Aralık-2 Ocak)

Pokemon Go Kış Festivali Başlıyor! (18 Aralık-2 Ocak)

0

Tüm dünyayı kasıp kavuran Pokemon Go oyunu için düzenlenecek kış festivali başlıyor. Niantic; Pokemon Go için yeni bir tatil etkinliği duyurdu. Festivaller gelecek hafta başlıyor ve yeni yıla giriyor. Bu süre zarfında oyuncular bonus kazanabiliyor, yumurtaları daha kolay açabiliyor ve hatta bazı bölgelerde orijinal olarak daha fazla Pokemonla karşılaşabiliyor.

Pokemon Go Kış Festivalinde Neler Olacak ?

3. yıllık kış etkinliği, 18 Aralık Salı günü başlıyor ve bir kez daha, festival şapkası giyen Pikachu’yu sınırlı bir süre için geri getiriyor. Bunun üzerine Niantic, etkinlik sırasında daha fazla buz türü ve Gen 4 Pokemon’un görüneceğini söylüyor.

Pokemon-go

Ayrıca Niantic promosyon imajı geliştirici; Snover ve Munchlax, Chingling ve Croagunk ile birlikte Abomasnow özelliklerini paylaştı.
Yeni Pokemon ile birlikte Niantic; etkinlik boyunca bir dizi bonus sunacak.

Bunlar birkaç günde bir ölçülecek. 18-22 Aralık tarihlerinde oyuncular Pokemon’u yakalamak ve aktarmak için iki kat daha fazla bonus kazanacaklar. 22-26 Aralık tarihleri ​​arasında; canavarları yakalamak için olağan miktarda ek bonus alacaklar. 26-30 Aralık tarihleri ​​arasında, oyuncular çift yakalama XP alacaklar ve 30 Aralık’tan 2 Ocak’taki etkinliğin sonuna kadar, inkübatörler normalin iki katı kadar etkili olacak.

Pokemon Go’da tatil festivalleri başlamadan önce Niantic; 14-17 Aralık tarihleri ​​arasında özel bir hafta sonu etkinliğine ev sahipliği yapacak. Pokemon Go kış festivallerinin son derece keyifli geçeceğini daha şimdiden söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here