Ana sayfa Donanım Pocket Wizard yeni ürünlerini tanıttı

Pocket Wizard yeni ürünlerini tanıttı

0

Pocket Wizard Teknik Müdürü Lorenzo Gasperini”nin sunumuyla 2012″nin en yeni Pocket Wizard ve Sekonic ürünleri Türk fotoğraf severlere tanıtıldı…

Mimar Sinan üniversitesi Fotoğraf Bölümü”nde PocketWizard Teknik Müdürü Lorenzo Gasperini”nin sunumuyla Pocket Wizard ve Sekonic”in yeni ürünleri lanse edildi. Fotoğraf eğitimi alan öğrenciler, sektörün önde gelen isimleri ve akademisyenler tarafından yoğun ilgiyle karşılanan ürün tanıtım ve bilgilendirme toplantısında Gasperini, yaz ayında düzenlenecek olimpiyat oyunlarında 1000″e yakın profesyonel fotoğrafçı tarafından kullanılacak yeni Pocket Wizard kablosuz tetikleyici ve aksesuar ürünlerinin de aralarında bulunduğu yeni modelleri tanıtıp öğrencilerin sorularını yanıtladı.
 

Tanıtılan ürünler arasında Canon ve Nikon için MiniTT1, AC3 ZoneController, FlexTT5, TT1 ve Plus III ilgi gördü. üstün fotoğraf sonuçlarına imkân tanıyan yeni HyperSync teknolojisi detaylı şekilde anlatıldı. Fotoğraf çekimleri ile Pocket Wizard”ın yeni ürünleri katılımcılar tarafından test edilirken etkinlik, Pocket Wizard Türkiye distribütörü Zoom İthalat tarafından organize edildi.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here