Ana sayfa Donanım Plazmada son nokta!

Plazmada son nokta!

0

Bang&Olufsen BeoVision 4-103 Türkiye’de

Bang&Olufsen, plazma televizyonda çıtayı yükselterek, hareket edebilen televizyon BeoVision 4-103’ü üretti.  Genişliği 246 cm yüksekliği ise 211 cm olan, BeoVision 4-103’ün Türkiye’de de satışına başlandı.

BeoVision 4-103 piyasadaki en büyük televizyonlardan biri olmasının yanı sıra tek düğmeye dokunarak televizyonu kaldırıp optimal izleme konumuna eğebilen bir stantla birlikte gelen “tek” dev ekran televizyon olarak fark yaratıyor.  üretimi sipariş üzerine gerçekleştirilen BeoVision 4-103″ün üretimi 3-4 ay arasında tamamlanıyor. BeoVision 4 -103″ün bir diğer özelliği de aliminyum, siyah, gri, mavi ve kırmızı olmak üzere 5 farklı renk opsiyonu sunabiliyor olması. Yeni plazöa kullanımda değilken ekran yerden yalnızca birkaç santim yükseklikte durarak, odadaki görünürlüğünü azaltıyor ve bütün entegre uygulamaları gizliyor.

Göze batmayan güç!
BeoVision 4-103″ açıldığında, ekran zarif bir şekilde optimal izleme konumuna yükseliyor ve kusursuz entegre edilmiş BeoLab 10 merkez hoparlör ekranın altından çıkarak ekranın ön çerçevesi ile aynı hizaya gelinceye kadar öne hareket ediyor. Aynı zamanda, ekran kullanıcının tercihlerine göre dönüyor ve belli bir açıyla eğiliyor. Televizyon uyku moduna girdiğindeyse bütün süreç tersinden tekrar ediliyor ve tüm bu işlemler Beo5 uzaktan kumandanın bir düğmesine dokunarak gerçekleşiyor.

Bu sıra dışı plazma televizyonun fotoğraflarına ileriki sayfalardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here