Ana sayfa Haber Playstore yılbaşı kampanyalarını başlattı!

Playstore yılbaşı kampanyalarını başlattı!

0

Playstore, tam 5 gün sürecek yeni yıl sonu kampanyalarını başlattı. Bu kampanyalar dahilinde 2K Games, Bethesda, Rockstar Games ve Ubisoft gibi birçok büyük dağıtımcı ekibin video oyunları indirime girerken, oyuncular da çok güzel bir fırsat yakalamış oldu. Dilerseniz başlangıcı çok uzatmadan kampanyalardan bahsedelim. İlk bahsedeceğimiz kampanya da 2K Games kampanyasıolsun. Bu kampanya dahilinde BioShock ve Borderlands gibi klasik serilerin, klasik oyunları uygun fiyatlara düşer iken; WWE 2K18 ve NBA 2K18 gibi daha güncel spor oyunları da kabul edilebilir fiyatlara sahip oluyor.

2K Games ardından sırada Ubisoft var. Playstore ekibinin Ubisoft kampanyasında ise tabii ki Far Cry ve Assassin”s Creed oyunlarını bol bol görebiliyoruz. Ayrıca ekibin daha yeni serileri olan Steep ve Tom Clancy”s Ghost Recon: Wildlands da oldukça uygun fiyatlara düşüyor. özellikle Tom Clancy”s Ghost Recon: Wildlands oyununun günümüzde de desteklendiğini göz önünde bulundurursak, satın almayı düşünebilirsiniz.

Rockstar Games ve SEGA kampanyalarında ise bol bol Grand Theft Auto ve Alien oyunları bulunuyor. Bu kampanyalar sayesinde Grand Theft Auto V, Alien: Isolation: The Collection, Total War: Warhammer, L.A. Noire ve Max Payne 3 – The Complete Edition gibi oyunları oldukça uygun fiyatlara alıyorsunuz. SEGA hakkında bir şey diyemeyiz ama bu indirimlerdeki tüm Rockstar Games oyunlarınıen azından 1 kez oynamış olmanız gerekiyor bizce.

Konami ve 505 Games ekiplerinin kampanyalarında ise sizlere kişisel olarak önerebileceğim 3 video oyunu dikkatimi çekiyor: How to Survive, How to Survive 2 ve Portal Knights. Ayrıca Abzû, Adr1ft ve Brothers: A Tale of Two Sons oyunları da bizce deneyimlenmeli. Eğer bu ekiplerin video oyunları sizin dikkatinizi çekmediyse, sırada Bethesda kampanyası var. Bu ekibin kampanyasında ise tahmin edebileceğiniz gibi bolca Fallout ve The Elder Scrolls oyunları bulunuyor. Fakat Prey, Wolfenstein II: The New Colossus ve The Evil Within 2 gibi daha güncel oyunları da deneyimlemek isterseniz, kampanya sayfasında bulabilirsiniz.

En sonda ise Playstore ekibinin bağımsız olarak karşımıza çıkartmaya çalıştığı yıl sonu kampanyası görünüyor. Bu kampanya dahilinde ise birbirinden güzel bağımsız video oyunlarınarastlayabiliyorsunuz. Mesela The Escapists 2, Yooka Laylee – Digital Deluxe Edition ve Titanic Underwater Operations Simulator.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here