Ana sayfa Oyun Playstore’dan oyunseverlere yarıyıl kampanyaları!

Playstore’dan oyunseverlere yarıyıl kampanyaları!

0

TTNET“in dijital oyun platformu Playstore, kampanyaları ve sürprizleriyle yarıyıl tatiline renk katacak.  Oyunseverler tatil boyunca “SüperCan 2” oyununu Playstore“dan ücretsiz olarak indirebilecekler. “İstanbul Kıyamet Vakti” oyununun paketlerinde ise %25 indirim fırsatı sunulacak. Oyunseverler ayrıca, “FIFA 14” ve “Battlefield 4“, “Crysis 3” gibi popüler oyunları 2 TL”den başlayan taksitlerle alabilecekler.
 

TTNET“in dijital oyun platformu Playstore sürprizleri ve kaçırılmayacak kampanyalarıyla yarıyıl tatilini bir şenliğe dönüştürüyor.
 

Playstore, yarıyıl tatiline girecek öğrencilere güzel bir hediye sunuyor. Türkiye”nin çocuk kahramanı SüperCan”ın son oyunu “SüperCan 2”,  tatil boyunca Playstore”dan ücretsiz olarak indirilebilecek. Playstore”da oyunseverleri bu sürpriz hediye ile birlikte kaçırılmayacak kampanya ve indirimler bekliyor. 
 

“İstanbul Kıyamet Vakti” oyununun paketlerinde %25 indirim fırsatı sunulurken; “FIFA 14”, “Battlefield 4”, “Need for Speed Rivals”, “Crysis 3” gibi bu yılın en popüler Electronic Arts oyunları, 28 Ocak tarihine kadar aylık 2 TL”den başlayan taksitlerle oyunseverleri bekliyor olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here