Ana sayfa Haber PlayStation VR”ın fiyatı ve VR oyunların fiyatları belli oldu

PlayStation VR”ın fiyatı ve VR oyunların fiyatları belli oldu

0

PlayStationVR , 24 Ocak”ta, 1.699 TL”lik tavsiye edilen fiyatıyla satışa sunulacak. Sony Center, Teknosa, Vatan, MediaMarkt, OverGame ve D&R mağazalarında satılacak olan platform ile birlikte Sanal Gerçekliği oyuncularla buluşturacak birçok oyun da raflarda yerini alacak.

 

PlayStationVR ile aynı mağazalarda satışa sunulacak PS VR uyumlu oyunlardan Until Dawn: Rush Of Blood, Hustle Kings VR ve Super Stardust Ultra VR 79 TL, VR Worlds ve Driveclub VR 149 TL, Battlezone, Eve Valkyrie, Robinson: The Journey ve RIGS ise 229 TL tavsiye edilen satış fiyatlarıyla oyun severlerle buluşacak.

PlayStation4 sistemi için oyun deneyimi sarmalayıcılığını bir üst düzeye taşıyan PS VR, ev eğlencesinde bir kilometre taşını temsil ediyor. Platform, oyuncuları oyunun dünyasına taşıyor ve kullanıcılarını yepyeni deneyimler sunan içeriklerle buluşturuyor. PS VR, oyuncuların oyunun sanal dünyasının içinde fiziksel olarak var olduklarını hissetmesini sağlıyor.

PS VR,  360 derece baş takibi, geniş görüş alanı, yüksek yenileme oranları ve SIE”nin kendi çift kulaklı 3D ses teknolojisi gibi en son teknolojilerden yararlanıyor. Oyun severler, PlayStation Move Hareket Kontrol Cihazı, DUALSHOCK4 Kablosuz Kontrol Cihazı ve yakında gelecek olan PS VR Aim Controller gibi aksesuarları kullanarak sanal ortamlarda keşfe çıkabiliyor ve adeta oyunun dünyasının içindeymişçesine sezgisel olarak karakterlerle etkileşim içinde olabiliyorlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here