Ana sayfa Donanım PlayStation Vita’ya tasarım ödülü

PlayStation Vita’ya tasarım ödülü

0

Sony PlayStationVita ile Almanya”daki Nordrhein Westfalen Tasarım Merkezi”nin sunduğu prestijli Red Dot Tasarım ödülleri”nde yenilikçi tasarım kategorisinde ödüle layık görüldü

Bu yıl 58″i aşkın ülke ve bölgeden 4 bin 500″ü aşkın katılımcının katıldığı Red Dot Tasarım ödülleri diğer tüm tasarım yarışmalarından daha fazla kaliteli tasarım meraklısına ulaşıyor. 30 uluslararası uzmandan oluşan bağımsız bir jüri tarafından seçilen PlayStation Vita, Kuzey Amerika”da mevcut olan PlayStation 3 için Kablosuz Stereo Mikrofonlu Kulaklık, PlayStation®3 için Kablosuz Klavye ve 3D Ekran, tasarım kaliteleri ile ödüle layık görüldü.
 
ps vita
Sony Computer Entertainment Inc. Başkanı ve Grup CEO”su Andrew House konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “ürün tasarımı konusunda göstermiş olduğumuz adanmışlığın sektörün önde gelen uzmanları tarafından takdir edilmesi bizim için muazzam bir başarı. Gerek yakınlarda Kuzey Amerika ve Avrupa”da piyasaya sürdürdüğümüz en üst düzey taşınabilir eğlence sistemimiz PS Vita”nın, gerekse de Vita ile gelen yenilikçi oyun oynama ve etkileşim şekillerinin yarattığı ilgi ve beklentiden büyük bir mutluluk duyuyoruz. ürün tasarımı kategorisinde Red Dot ödülü”nü kazanmak, dünyanın dört bir yanında PS®Vita”nın mutlaka sahip olunması gereken taşınabilir eğlence sistemi konumunu daha da pekiştirecektir” dedi.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here