Ana sayfa Donanım PlayStation Vita için ön siparişler başladı

PlayStation Vita için ön siparişler başladı

0

Kuzey Amerika”da aynı anda satışa çıkaracağı, yeni nesil taşınabilir oyun konsolu PlayStation Vita (PS Vita) için ön sipariş taleplerini toplamaya başladı

Büyük sürpriz kapsamında oyuncuların hayatlarını parmak uçlarına getiren PS Vita”nın 3G/Wi-Fi modelini ön sipariş ile talep edenlere Uncharted: Golden Abyss™, Wi-Fi modelini isteyenlere ise ModNation Racers: Road Trip oyunu hediye ediliyor.
 
Sony, 22 Şubat 2012 tarihinde, Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Avustralya ve Kuzey Amerika”da eş zamanlı olarak pazara sunacağı, merakla beklenen yeni oyun konsolu PS Vita için ön sipariş almaya başladı. Oyun tutkunlarına, diledikleri her zaman ve her yerde taşınabilir oyun deneyimleri sağlayan PS Vita”nın, 959 TL tavsiye satış fiyatı ile sunulan 3G/Wi-Fi kristal siyahı modelinin ön siparişini verenlere Uncharted: Golden Abyss oyunu hediye ediliyor. 799 TL tavsiye satış fiyatı olan Wi-Fi kristal siyahı modeli ise ön sipariş kampanyası kapsamında ModNation Racers Road Trip oyunu hediyesi ile sunuluyor.

Sınırsız interaktif eğlence, her zaman her yerde
PS Vita, her zaman her yerde sınırsız interaktif eğlence sağlıyor. Nefis 5″ OLED dokunmatik ekranı, dokunmatik arka yüzeyi, çift analog kontrolü, hareket sensörleri, çift kamerası, devrim niteliğinde yenilikler içeren kullanıcı ara yüzü ile ek 3G ve Wi-Fi desteğini içeren eşsiz bir özellik seti yoluyla PS Vita zengin bir oyun deneyim sunuyor. PlayStation”ın derin, üç boyutlu oyun deneyimi mirasını güçlendiren PS Vita sistemi, oyun oynamak için ve oyuncunun etrafındaki dünyaya sosyal olarak bağlanması için yeni yollar getiriyor.

Sosyal ağ ve uygulamalar da PS Vita”da
PS Vita, her iki modelinde de kullanıcıları daha zengin taşınabilir oyun deneyimlerine davet ediyor. Oyuncular, PS Vita uygulamaları sayesinde arkadaşlarının ve diğer oyuncuların oluşturduğu dünyaya bağlanıyor, onlarla birlikte oyun oynuyor. PS Vita, ayrıca Facebook, Foursquare, Skype ve Twitter gibi çeşitli sosyal ağ ve iletişim servislerinin uygulamalarını indirme ve kullanma fırsatı sağlıyor.


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here