Ana sayfa Donanım PlayStation Vita için mücadele başladı!

PlayStation Vita için mücadele başladı!

0

Yeni nesil oyun deneyimini mobil ve sosyal özellikler ile sunan Sony PlayStation Vita, en iddialı oyuncuları PlayStation Türkiye resmi Facebook sayfasına bekliyor

22 Şubat”taki dünya lansmanına dört hafta kala, www.facebook.com/PlaystationTr adresindeki “PS Vita için Klan Klana” uygulamasına katılanlar, dört hafta boyunca toplamda dört PS Vita 3G, dört PS Vita Wi-Fi kazanma şansı yakalıyor.
 

Sony”nin 22 Şubat 2012 tarihinde, tüm dünyada eş zamanlı olarak pazara sunacağı, merakla beklenen yeni oyun konsolu PlayStationVita (PS Vita), lansmana dört hafta kala dört dörtlük sürprizlerle geliyor. Sony, PS Vita”nın sürprizlerinden yararlanmak isteyen iddialı oyun tutkunlarını, PlayStation Türkiye resmi Facebook sayfasına davet ediyor.

www.facebook.com/PlaystationTr adresindeki “PS Vita için Klan Klana” uygulamasına katılanlar, dört hafta boyunca toplamda dört PS Vita 3G, dört PS Vita Wi-Fi kazanma şansı yakalıyor.

Klanını seç, görevini yap, en çok puanı topla, hediyeleri sen kap
27 Şubat”a kadar devam edecek olan “PS Vita için Klan Klana” uygulamasında, oyuncular en iyi olabilmek için kendi klanlarını kurabiliyor ve farklı bir klana dahil olarak onu ele geçirebiliyor. Bunun için kendilerine verilen “Arkadaş dahil etme, tweet atma, her gün giriş yapma ve soru yanıtlama” görevlerini yerine getiren oyuncular en çok puanı kazanmak için ter döküyor. En çok puanı ise PS Vita ile ilgili soruları yanıtlayarak alabiliyorlar.


En çok puanı almak isteyenlere PS® Vita ile ilgili ipuçları

PlayStation”ın derin, üç boyutlu oyun deneyimi mirasını güçlendiren PS Vita sistemi, çarpıcı bir 960×544 OLED çoklu dokunmatik 5 inç ekran, dokunmatik arka pad, çift analog çubuk, hareket sensörleri ve çift kamera gibi özelliklere sahip. Oyun deneyimini yeniden tanımlayacak olan sistem, aralarında “LittleBigPlanet,” “Wipeout 2048,” “Resistance: Burning Skies,” Ubisoft”tan “Assassin”s Creed,” EA Sports”dan “FIFA” ve Activision”dan “Call of Duty”nin de yer aldığı 80″den fazla oyun ile geliyor. Pazardaki hiçbir mobil cihazın sunamayacağı oyun deneyimleri vaat eden PS® Vita, 959 TL”lik 3G/Wi-Fi kristal siyahı ve 799 TL”lik Wi-Fi kristal siyahı olmak üzere iki model olarak 22 Şubat tarihinde satışa sunuluyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here