Ana sayfa Donanım PlayStation Vita’da patlıyor

PlayStation Vita’da patlıyor

0

Sony”nin yeni nesil taşınabilir eğlence sistemi PlayStation Vita”nın eşsiz çift analog kontrolü ve3G bağlanabilirliği, nefis bir taşınabilir nişancı oyunu olan Unit 13 için bir araya geliyor

Sony, Zipper Interactive tarafından PlayStation Vita  için özel olarak geliştirilen üçüncü şahıs askeri nişancı oyunu Unit 13″ü, meraklılarına sunuyor. Terörle mücadele ekibi Unit 13 saflarına katılan oyuncular, sadece tek bir amaca ulaşmak için mücadele veriyor: Ne pahasına olursa olsun görevi tamamlamak! Görevlerin, gazete manşetlerinden alınan güncel senaryolara odaklanması, son derece gerçekçi bir deneyim yaratıyor.

Unit 13, PS Vita”nın sunduğu tüm giriş ve bağlanabilirlik özelliklerinden yararlanıyor. çift analog kontrol, hareket halinde hakiki nişancıların kontrollerini sağlarken, altı eksenli hareket algılama sistemi (SIXAXIS) ise ön ve arka dokunmatik ekranlar ile birleşerek, oyuncuyu tamamen saran, sezgisel bir deneyim yaratıyor.

PS Vita”nın 3G bağlanabilirliği, Unit 13″ün en temel öğelerinden biri ve bu oyun türüne tamamıyla yeni zorluklar ve oyun oynama şekilleri getiriyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here