Ana sayfa Haber PlayStation tasarım ve renkleri ile Nike PG2!

PlayStation tasarım ve renkleri ile Nike PG2!

0

Nike tarafından özellikle PlayStation oyun konsolu oyuncularını can evinden vuracak spor ayakkabılar duyuruldu. İşte, Nike ve PlayStation markalarını bir araya getiren ve NBA takımlarından Oklahoma City Thunder oyuncusu Paul George imzasını taşıyan arzu nesnesi Nike PG2.

PlayStation tasarım ve renkleri ile Nike PG2

PG2 tasarımında klasik PlayStation renk paleti göze çarpıyor. PS ve Paul Georgelogosu olan kısımlar ise mavi LED aydınlatmalar ile öne çıkmakta. Bu alanlar 150 saatlik kullanım süresine sahip bataryalardan gücünü alıyor. Tabii ki istediğinizde bunları kapatma olanağına sahipsiniz. Hatta ve hatta DualShock oyun kumandasının hissini veren titreşimli geri bildirim bile ayakkabılarda mevcut.

Yine oyun kumandasının tuşlarındaki X, kare, üçgen ve yuvarlak sembolleri de ayakkabının patentli derisinde kabartmalı bir şekilde uygulanmış. Ayrıca tuşlardaki mavi, yeşil, pembe ve kırmızı renkler de logo ve bağcık deliklerinde kullanılıyor. Ayakkabıların arkasında yer alan PSN kodu sayesinde ise özel Paul George temasını konsolunuza indirebiliyorsunuz.

10 Şubat tarihinde satışa sunulacak olan sınırlı sayıdaki Nike PG2 spor ayakkabılar 110 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here