Ana sayfa Haber PlayStation”ın bu yıl sponsorluğunu yaptığı Fiesta Bowl sırasında izleyicilere bir sürpriz yapıldı!

PlayStation”ın bu yıl sponsorluğunu yaptığı Fiesta Bowl sırasında izleyicilere bir sürpriz yapıldı!

0

PlayStation’ın bu yıl sponsorluğunu yaptığı Fiesta Bowl sırasında izleyicilere bir sürpriz yapıldı. Devre arasında sahaya çıkan orkestra, God of War oyununu tanıtmak için yeni ve özel bir yöntem olarak oyunun tema müziğini canlı olarak çaldı. Orkestra çalarken, tabi ki God of War videosu da ekranlarda yayınlandı.

Stadyum’da God of War müziği çaldılar

Penn State Blue Band, BSeeing the Washington Husky Band’ın birlikte sahaya çıkarak çaldığıGod of War müziği bir hayli başarılı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yılın en çok beklenen PlayStation oyunları arasında yer alan God of War’ın 22 Mart’ta raflarda yerini alması bekleniyor. Tabi ki bu PlayStation Store üzerinden sızan tarihi ve henüz resmi bir açıklama yok. Yunan mitolojisinde geçen ilk God of War üçlemesinin aksine Nors mitolojisine geçiş yapan yeni seride Kratos’a bir de oğlu eşlik edecek. Sony Interactive Entertainment ve SCE Santa Monica Studios’un geliştirdiği God of War, PlayStation 4 oyuncuları tarafından heyecanla beklenmekte. Umalım da sızan 22 Mart tarihi gerçek olsun da bir an önce God of War evrenine geri dönebilelim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here