Ana sayfa Haber PlayStation İle İlgili Beklenen Haber Geldi

PlayStation İle İlgili Beklenen Haber Geldi

0

Uzun bir süredir PlayStation ile ilgili beklenen haber gelmiyordu. Ancak son gelişmelerle birlikte, PlayStation hayranları adeta rahat bir nefes alacak.

Cihazın tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceği ve hangi özelliklere sahip olacağı belirlendi. PlayStation 4 artık iyiden iyiye eskimeye başlarken, bu haber oyun meraklılarına ilaç gibi geldi. Haberin detaylarına göz atalım.

PlayStation 5 Hangi Özelliklere Sahip Olacak ?

Gelen bilgilere göre PlayStation 5, tam olarak 2020 başlarında satışa sunulacak. Normal şartlarda oyun konsolunun değişmesi için en az 6 yıl geçmesi gerekiyor. 2020 yılında ise 6 yıl dolmuş olacak. Evet tarih bizce de biraz uzak görünüyor. Ancak işlemcinin son derece kaliteli olması ise, bu dezavantajı geri plana atacak.

 

 

Ryzen 8 Core işlemciyle gelecek olan bu ürün, son derece hızlı bir oyun keyfi yaşatacak.
Konuyla ilgili herkesi sevince boğacak bir haber daha geldi. PlayStation 5 konsolun 10 TFLOPS‘tan daha yüksek bir değere sahip olacağı da söyleniyor.

The Last of Us Part 2, Ghost of Tsushima ve Death Stranding oyunları da bu üründe yer alacak. Depolama konusunda da soru işaretleri bulunuyor. Muhtemelen bulut depolama sistemi kullanılacak. Peki siz bu yeni ürünle ilgili neler düşünüyorsunuz ? Yorumlarınızı heyecenla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here