Ana sayfa Haber Playstation Experience etkinliğinde Sony”nin yeni bir duyuruya daha imza atacağı ortaya çıktı.

Playstation Experience etkinliğinde Sony”nin yeni bir duyuruya daha imza atacağı ortaya çıktı.

0

Playstation Experience etkinliğinde Sony’nin yeni bir duyuruya daha imza atacağı ortaya çıktı. Bu sene önce E3 2017 fuarında daha sonra ise Paris Games Week fuarında gösterdiği video ve duyurular ile oyuncuları heyecanlandıran Sony’nin anlaşılan elinde başka kozları daha bulunuyor.

Sony, Playstation Experience’de özel bir duyuru yapacak

Tabi bu duyurunun ne ile ilgili olduğuna dair herhangi bir ipucu ya da bilgiye ver verilmemiş. Zaten yapılan açıklamaya ve gelen bilgilere baktığımızda “yeni” ifadesi yerine “özel duyuru” ifadesinin kullanıldığını görüyoruz. Tabi bu mevcut bir oyunun özel bir videosu anlamına gelebileceği gibi özel bir oyunun duyurusu anlamına da gelebilir.

Yine de açıklamaya baktığımızda ” 2017’nin en büyük duyurularını E3 ve Paris Games Week’te yaptık, yine de cuma gecesi için birkaç şok edici duyuru sakladık” ifadelerini görüyoruz. Açıkçası işin arkasında Sony olunca yapılacak duyuruyu kestirmekte oldukça zor oluyor.

Playstation Experience etkinliği 8 – 10 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Bana nedense yeni bir oyun duyurusu yapılacakmış gibi geldi. Aklıma gelen tek isim ise bu yıl ya da E3 2018’de duyurulabileceğine dair dedikodular çıkan yeni Devil May Cry. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here