Ana sayfa Donanım PlayStation 4 ve PS4 Pro sahipleri için 5.50 sistem güncellemesi beta kayıtları...

PlayStation 4 ve PS4 Pro sahipleri için 5.50 sistem güncellemesi beta kayıtları başladı!

0

PlayStation 4 için hazırlanan yeni yazılım güncellemesi son halini alırken, Sony, oyuncuların görüşlerini bekliyor. Dileyen PlayStation 4 ve PS4 Pro sahipleri, 5.50 sistem güncellemesinin betasına kaydolarak yeni yazılım güncellemesini erkenden denemeye başlayabilirler. Geçtiğimiz Ekimayında da bir benzeri yapılan süreç ile birlikte PlayStation 4 konsolunun 5.00 güncellemesinin beta versiyonu, kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Beta versiyonu deneyen kullanıcılar, PlayStation ağındaki aile ve arkadaş listesi yönetimi, mesaj seçeneklerindeki geliştirmeler ve çok daha fazla yeni özelliğe erken erişim sağlayabilmişti. PlayStation 4 sistem güncellemesi 5.50 beta sürümünü denenmesini arzulayan Sony ise kullanıcıların geri bildirimleri ışığında, sistem güncellemesine son halini vermeyi tasarlıyor.

PlayStation 4 sistem güncellemesi 5.50 sürümüne kayıt olma koşulları fazla zor değil. 18 yaşını doldurmuş olmak, kendi hesabına sahip olmak lazım. Ayrıca beta sürümünü deneyebilmek için PlayStation Plus veya PlayStation Now aboneliği gerekiyor. Ayrıca, yeni güncellemeyi merak eden kullanıcılar 23 Ocak 2018 tarihine kadar kayıtlarını yaptırabilirler. Detayları ise belli olmayan PlayStation 4 sistem güncellemesi 5.50 sürümünü deneyen kullanıcılar, memnun kalmazlarsa sıkıntı yaşamayacaklar. Deneme sürümünden memnun kalınmadığı takdirde, PlayStation 4 veya PS4 Prosisteminden, bir önceki sürümü yükleme seçeneğiyle geriye dönüş yapabilmek mümkün. Bunlara ek olarak, bir sonraki sistem güncellemesi için aynı işlemlerle oyalanmak istemeyen kullanıcılar, otomatik olarak, gelecekteki beta sürümlerini yükleme seçeneğini işaretleyebilirler.

Genellikle sistemi daha hızlı hale getirdiği notu eklenen sistem güncellemeleri, tam sayı (5.00) veya buçuklu (5.50) versiyonlarıyla, görsel ve işlevsel yeniliklere gitmeyi hedeflediği bilinmekte. PlayStation sistem güncellemesi 5.50 beta sürümünün, kullanıcıların deneyimine sunulmasının asıl amacını Sony, geri dönüşleri beklediğini söyleyerek açıklıyor. Sony”nin bir başka arzusu ise, çok sayıda kişinin Beta sürümünü denemesi. İsteyen ve koşullara uyan her kullanıcı, PlayStation 4 ve PS4 Prokullanıcıları, buraya tıklayıp, kayıtlarını yaptırabilirler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here