Ana sayfa Donanım PlayStation 4 ve PlayStation VR için yeni Gold Wireless Headset ekipmanları...

PlayStation 4 ve PlayStation VR için yeni Gold Wireless Headset ekipmanları hazır!

0

Oyun oynarken konforuna düşkün ve ses kalitesine önem veren okurlarımızı sevindirecek bir haberimiz var. çok yakında PlayStation 4 ve PlayStation VR kullanıcıları için oldukça kaliteli yeni kulaklık setleri, Avrupa bölgesinde satışa sunulacak. Orijinal adı Wireless Stereo Headset 2.0 olan setler Gold Wireless Headset ve Platinum Wireless Headset olarak, iki şekilde tasarlandı. Oyunların heyecanını büyük ölçüde arttıracak kulaklık setleri, ses kalitesiyle de kulaklık kullanmam diyen oyuncuların bile ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Oyun oynarken çevredeki seslerden rahatsız olanları ayrıca uyaralım. Yeni nesil Wireless Stereo Headset 2.0 ile ortam seslerinden rahatsızlık en aza inecek diyebilirsiniz. özel teknolojisiyle, dış sesleri önleyen kulaklı setleri, konforlu kulak yastıkları içeriyor. Ayrıca bu sette, özel konumlanmış iki adet gürültü önleyici sisteme sahip, gizli mikrofon bulunuyor. özellikle aksiyon ve korku oyunlarında, ortamdaki en kısık ses bile hayati öneme sahip olunduğu bilinir. Kulaklık setleri, sahip olduğu 7.1 virtual surround ses kalitesi sayesinde, büyük iş göreceğini söyleyebiliriz. Oyunlardaki maksimum heyecanı yaşamak isteyen PlayStation 4 oyuncularının, bu donanımı tamamlayıcı uygulamayı indirmeleri de Sony firması tarafından tavsiye ediliyor.

Setin içinde sunulan 3,5 mm ses kablosu sayesinde, Wireless Stereo Headset 2.0 Gold versiyonu, PlayStation VR cihazlarıyla da büyük bir uyum içerisinde çalışacağı ifade ediliyor. Ayrıca, yenilenen tasarımıyla birlikte, aynı anda PlayStation VR cihazı ile birlikte kablosuz kulaklık setleri rahatlıkla kullanılabilecek. Fiyatı konusunda net bir açıklama yapılmayan Gold Wireless Headset ve Platinum Wireless Headset ilgi çeken bir ürün oldu bize göre. Tabii ki belirlenecek fiyat önemli bir unsur olacaktır PlayStation 4 oyuncuları için. İmkanı olanların, etraftan gürültü duymaktan, televizyonun sesi nedeniyle uyarı almaktan bıkanlar için ideal. Asıl önemli noktasıyla, oyunların heyecanını büyük ölçüde artıracak olması. Eğer bir PlayStaion 4 için kulaklık setiniz yoksa, takibe almanızı öneririz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here