Ana sayfa Haber PlayStation 4 platformlarına özel olarak geliştirilen Spider Man oyunu dolu dolu geliyor!

PlayStation 4 platformlarına özel olarak geliştirilen Spider Man oyunu dolu dolu geliyor!

0

PlayStation 4 platformlarına özel olarak geliştirilen Spider Man oyunu gümbür gümbür geliyor. Aksiyon sekanslarının oldukça fazla bulunduğu oyun hakkında yeni bilgiler geldi. Oyunun kreatif yönetmeni Bryan Intihar’ın yabancı basın ile yaptığı röportajda, son fragmanda karşılaştığımız Miles Morales’in oyunda beklenenden daha fazla rol alacağını belirtti.

Oyunun ilk geliştirilme aşamalarında Miles Morales’i pek fazla oyuna dahil etmek istemediklerini ancak karakterin arka plan hikayesini okuduklarında kesinlikle oyuna daha fazla dahil edilmesi gerektiğini belirten Intihar, Miles Morales animasyonları üstünde özel olarak çalıştıklarını belirtti.

PS4’e özel olan Spider Man oyunu çok güzel olacak

PlayStation 4’e özel olan ve oyuncuları büyük beklenti içerisine sokan yeni Spider-Man’in adeta kusursuz olması bekleniyor. Keza oyunun iyi olması halinde, PlayStation 4 sekizinci neslin erken galibi olabilir. Hali hazırda satış anlamında Xbox One platfomuna fark atan PlayStation 4, Spider-Man ve diğer özel oyunlar sonrasında rakibine kolayca toz yutturacaktır.

Hızlı oynanış yapısına sahip olan oyunda animasyonların da her bir aksiyon sahnesine özel olarak tasarlandığı belirtiliyor. Bakalım yeni oyun oyuncuları memnun edebilecek mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here