Ana sayfa Haber PlayStation 4 İçin Geliştirilen Grand Turismo Güncellendi

PlayStation 4 İçin Geliştirilen Grand Turismo Güncellendi

0

Oldukça geniş bir kesimin PlayStation 4 hayranı olduğu neredeyse herkes tarafından biliniyor. PlayStation 4 kullanıcıları için geliştirilmiş olan Gran Turismo Sport oyunu, yepyeni bir kimlik kazandı. Yapılan birçok güncelleme ile birlikte; sürekli yeni özellikler eklendi. Gran Turismo Sport, yakın bir zamanda tekrardan güncellendi. Oyun her güncellendiğinde; araba ve çeşitli ekipmanlar da düzenli olarak yenileniyor. Gran Turismo Sport güncellemesi incelendiğinde; genellikle birbirinden farklı birçok özelliğin de tüm bunlara ek olarak ortaya çıktığı görülüyor.

Grand Turismo Güncellemesinde Ne Tür Değişiklikler Oldu ?

 

 

Gran Turismo
Gran Turismo

 

Yapılan son güncellemeler ile birlikte; BMW Honda ve Porsche gibi otomobiller de grand turismo oyununa eklendi. Üstelik çeşitli kontrolcü destekleri de bu güncelleme içerisinde yer almayı başardı. Yapılan oyun iyileştirmeleri sonucunda otomatik kontrol gibi çeşitli yöntemler son derece gelişmiş düzeye de ulaştı.

Yeni eklenen ekipmanlara bakıldığında özellikle; BMW M3 Honda NSX ile birlikte Mazda RX 500 de bir yeni eklenenlere kendisini de yerleştirmeyi başarmış. Üstelik daha önceki arabaların da geliştirilerek hem hız bakımından, hem de dayanıklılık bakımından ön plana çıktığı görülebiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here