Ana sayfa Yazılım PlayStation 3, 3D Ekran satışta!

PlayStation 3, 3D Ekran satışta!

0

Sony, oyun tutkunlarının, oyunların keyfini üç boyutlu eşsiz bir deneyim ile yaşaması için geliştirdiği yeni PlayStation 3, 3D Ekran”ı satışa sundu

Sony, 3D ve çoklu oyunculu oyun oynama deneyimini yeni bir boyuta taşıyan, nefes kesici 24 inç (61 cm) 1080p HD PlayStation 3 3D Ekran”ı, Türkiye de dahil olmak üzere tüm Avrupa”da satışa sundu.
 

Ekran, 24 inç 3D ekran ve ayak, iki adet 3D gözlük, HDMI kablo ve satış rekorları kıran iki ödüllü PS 3 oyunu Killzone 3 Platinum ve Gran Turismo 5 Platinum ile PlayStation yaşamınızda devrim yapmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi kapsayan bir paket ile birlikte geliyor.
 

24 inç Full HD ekran, eğlenceye tam anlamıyla hayat veren, sınıfının en iyisi stereoskopik 3D deneyimini sunan 240HZ Active Shutter”ı da içeriyor. Ekran aynı zamanda, 5000:1 kontrast oranı, 176 derecelik izleme açısı, iki HDMI çıkışı ve PlayStation 2 ve PlayStation Portable konsollarının da rahatlıkla bağlanmasına imkan veren bir tamamlayıcı parça girişine sahip.
 

Sony”nin yeniden şarj edilebilir piller (USD üzerinden şarj ediliyor) ile çalışan eşsiz 3D gözlükleri, sadece 47 gram ağırlığında.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here